A E Din by 2po2

[Intro]
A e din, a e din
A e din, a e din
A e din, a e din

[Verse 1]
Kur jena kon na tri a e din
At here kur nokia banane u kon in
At here na moti u deshem deshem
N'takim tpar folem keshem keshem
Ton diten per dore en sheher
Mos ta nin per sen na u nishim xeher
Mes meje dhe teje gjithqka o kon reale
Kurgjo virtuale pa rrjete sociale
Ti ke dasht mu pa saher je kon e lir
Tu kom vizatu sa here um ke thirr
Une djal i keq amo ti qik e mir
Tjert u nishin keq amo na u nishim mir
Zemer a e din a e din
Je ti cdo kujtim i jemi
Zemer a e din a e din
Ti je inspirim i jemi

[Chorus]
Se dikur dikur na u takum, a e din, a e din
N'shikim t'par u dashurum, a e din, a e din
N'takim tpar na folem keshem, a e din, a e din
Na u deshem na u deshem, a e din, a e din

[Verse 2]
Kur jena kon ma tri syni jem
At her kur e mujshim na secilin problem
At here nuk ka pas as pare as prona
Amo na menojshim qe krejt bota osht e jona
Zemer a e din ton ky udhtim
Bash kerkush hiq neve nmes sun na hin
Nuk na vyn sen mjaftojn do rreze dielli
Kur na jena bashk kufini o te qielli
Ajo don mu pa sa here jemi t'lir
Une vi express sa here ti um thirr
Me dashni n'asht jena me shum fat
20 vjet bashk e sjena bo bajat
Zemer a e din a e din
Je ti cdo kujtim i jemi
Zemer a e din a e din
Ti je inspirim i jemi

[Chorus]
Se dikur dikur na u takum, a e din, a e din
N'shikim t'par u dashurum, a e din, a e din
N'takim tpar na folem keshem, a e din, a e din
Na u deshem na u deshem, a e din, a e din

[Bridge]
A e din, a e din
N'shikim tpar u dashurum
A e din a e din

[Chorus]
Se dikur dikur na u takum, a e din, a e din
N'shikim t'par u dashurum, a e din, a e din
N'takim tpar na folem keshem, a e din, a e din
Na u deshem na u deshem, a e din, a e din

Search amazon for A E Din mp3 download
Browse other artists under 0-9: #2
(1 views)